Odp: Karta dźwiękowa nagrywanie
Zainstalowalem nową tylko wlasnie zapomnialem zainstalowac libffmpeg-full, teraz wszystko lata jak ta lala ![]()
bardzo dobrze rozpoznaje mowę ![]()
Raspberry Pi + HDMI-VGA + Lcd Controller + Lcd z laptopa = Pogodynka
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Karta dźwiękowa nagrywanie
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Zainstalowalem nową tylko wlasnie zapomnialem zainstalowac libffmpeg-full, teraz wszystko lata jak ta lala ![]()
bardzo dobrze rozpoznaje mowę ![]()
To co pisać kolejne HOWTO np sterowanie głosem
aby było w jednym miejscu ?? ![]()
Gdzie wpisuje się domyślne ustawienia dla dzwieku lub nagrywania bo po uruchomieniu systemu zawsze mam co innego niż jak sobie ustawie recznie
Nie ma takich w sumie. Ustaw sobie w skryptach startowych.
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Karta dźwiękowa nagrywanie
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc