Odp: NETGEAR R7800 powrót do firmowego
@bulgar71 @szymek
Na obecną chwilę ten router i jego pochodne na tym samym czipie i radio wyciągają w Openwrt 22.03 standardowo ok. 650-675 Mbit po wifi. Niezależnie od sterownika i obrazu.
Jeżeli chcecie coś więcej, to możecie odpalić NSS, ale i tak cudów nie będzie:
https://forum.openwrt.org/t/ipq806x-nss … ys-ea8500/
Kong od Ddwrt też chyba coś tam buduje na bazie Openwrt pod IPQ806x, ale nie śledzę tego.
Jak chcecie soft zbliżony osiągami do oryginału to tutaj: https://www.voxel-firmware.com/Download … r7800.html
macie modowane oryginalne oprogramowanie przez Voxela.