Odp: Uruchamianie radia przyciskiem w openwrt
/:)
Dopisałem na końcu fi
i zadziałało
DZIĘKI
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Uruchamianie radia przyciskiem w openwrt
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
/:)
Dopisałem na końcu fi
i zadziałało
DZIĘKI
dałem ps żeby sprawdzić i zobaczyłem jeszcze to
9602 root 3692 S wget -q http://redir.atmcdn.pl/sc/o2/Eurozet/live/me
9638 root 3692 S wget -q http://redir.atmcdn.pl/sc/o2/Eurozet/live/me
czy ten skrypt nie powinien też tego wyłączać ?
działa
dopisałem jeszcze do scryptu zeby ubijał ten wget
Jeżeli nie masz żadnych więcej skryptów które wykorzystują wgeta to tak może być, inaczej używaj, bo zamkniesz wgety od innych procesów.
a jesli dopisze tylko to do skryptu
killall wget -q http://redir.atmcdn.pl/sc/o2/Eurozet/live/me
zamiast
killall wget
będzie lepiej ?
Pewnie nie, nie będzie działać.
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Uruchamianie radia przyciskiem w openwrt
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc