1

Temat: własna chmura

jak wyświetlić zdjecia z swojego serwera ftp , hmm  niby proste ale temat jest złożony  , może podzielicie się swoimi rozwiazaniami .
Troche zbadałem temat i  najlepsza by była własna chmura , ale temat ownCloud , nextCloud  i innych pochodnych chyba  nie da rady  na routerach .
Znalazłem w sieci jeszcze taki program PHPfileNawigator 
http://pfn.sourceforge.net/index.php?op … amp;lg=ing
demo  http://www.litoweb.net/pfn2/index.php    ciekawe  czy dało by radę uruchomic na routerze wydaje się wymagania do przejscia

2

Odp: własna chmura

pierwszy link z google https://openwrt.org/docs/guide-user/ser … s/owncloud

router https://imgur.com/I4Li5lr | pihole https://imgur.com/lrqh63O.png | ESXI https://imgur.com/UZTeGiy.png | zyxel gs2210-48 | gs108t | rb hex poe gbit sfp | ja76pf2  n+an pro wifi @alubox na działce | ezviz w3 ac1200 openwrt ap | kilka kamer i jakieś tam jeszcze ustrojstwa połączone światłowodami, skrętką i wifi ,  apc smart ups 750 lcd smile

3

Odp: własna chmura

@ambrozy5  jak byś zbadał temat  , np wątek na openrouter  , i przeczytał  strone która podajesz to  bys wiedział  ze aktualnie  działa to bardzo opornie
, z naciskiem na bardzo   , cytat ze strony

I've also installed it on a more powerful TP_Link TL-WDR3500 but it's still very slow, 4-5 secs per page…

— motherjoker 2014/06/05 15:41

dlatego pisałem ze problem jest złozony  . Załozmy ze na ftp mam 1600 zdjec  w róznych folderach - potrzebuję wyszukać  na szybko   , nie kazda fota jest podpisana , prawie żadna , wiec by ja zabaczyc trza to pobrac , wygenerowac miniature  , by potem to pokazac   lub  zrobic to na serwerze.
W lanie  uzywam Thunar ( menager plików XFCE)  działa doskonale , ale  zdalnie to juz  trwa bardzo dlugo  - za długo   .
Co ciekawe  linux tu wygrywa z win10  - win 10 nie potrafi wyswietlic miniatur po otwarciu folderu   w ftp  w lanie.

4

Odp: własna chmura

Masz pełno takich projektów do galerii w php napisane, zobacz na githubie. Nie spodziewaj się że będzie to działało szybko bo przecież albo miniaturki musza być zrobione przez router (co jest wolne) albo komputer musi sobie ściągnąć pliki żeby zrobić miniaturki (co ogranicza łącze).

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.