26

Odp: kopilacja kernel 4.9

no własnie  nie  chcą sie zrobic  *ko    ( kompilowałem  to  juz kilka razy  wczesniej  i  zawsze sie robiły   nawet  potem skryptem  to wciągałem )   powinny byc  w  lede/build_dir/toolchain-mips_24kc_gcc-5.4.0_musl/linux-4.9.45/drivers/media/

27

Odp: kopilacja kernel 4.9

Nadal twierdzę że się zrobiły smile, poszukaj ich tam w podkatalogach. Ew skompiluj to z make -j1, ale i tak wyskoczy na tym błędzie. Ale moduły muszą być, bo on jest już na etapie pakowania pakietów.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

28

Odp: kopilacja kernel 4.9

dobra  przekopałem to findem     znalazły sie   w  lede/build_dir/target-mips_24kc_musl/linux-lantiq_xrx200/linux-4.9.45/drivers/media/tuners/      kurcze   źle szukałem   zapomniałem   to położenie  smile   
dzięki  za pomoc

29

Odp: kopilacja kernel 4.9

frutis napisał/a:

ar71xx to chyba nie najlepszy przykład smile

Dlaczego?
Myślałem że jako przykład to jest to samo co  .../kirkwood/generic/...   .../layerscape/64b/....

Cezary,
Oczywiście można też w źródłach, ale dla większości osób łatwiej jest klikać w linki w dziale "Download" bo zazwyczaj tam każdy zagląda najczęściej, gdy ma parcie na nowszy firmware.

A changelog?  kto to czyta z nowego pokolenia informatyków wink

* WNDR 4300v2 * ||  * Xiaomi Miwifi Mini * || Netgear R6220 *
* DVBT2 - T230C *

30

Odp: kopilacja kernel 4.9

mar_w napisał/a:

Dlaczego?
Myślałem że jako przykład to jest to samo co  .../kirkwood/generic/...   .../layerscape/64b/....

Platforma ar71xx jest nadal na kernelu 4.4

31

Odp: kopilacja kernel 4.9

Cezary napisał/a:

Jak na życzenie - w wersji rozwojowej porzucili 4.4 i przeszli na 4.9  w lantiq.

W tym wątku: http://www.hwupgrade.it/forum/showthrea … p;page=229
Jest ostrzeżenie przed zmianą kernela na 4.9 dla posiadaczy HomeHub 5A (http://www.hwupgrade.it/forum/showpost. … count=4572)
Podobno dotyczy to jedynie tego modelu, nie dotyczy TD-W8970
Problem z odczytem w NAND przy flashowaniu??? - sorry ale nie znam włoskiego...
Może ktoś coś więcej wie w tym temacie?