Odp: Monitorowanie łącza WAN i WWAN. Statystyka miesięczna.
Muszę wyprostować to co nazmyślałem, spojrzałem w źródła żeby dowiedzieć się co on robi.. On nie przeniosi baz do flash samodzielnie. Opcja w konfigu pokazuje gdzie są bazy umieszczone i właśnie tam są zapisywane. Jeżeli nie ma tej opcji w konfigu to domyślnie przyjmuje właśnie /usr/share/nlbwmon/db. Więc trzeba samodzielnie zatroszczyć się o właściwe położenie baz na dysku usb lub ich backup.
A jednak dobrze myślałem ![]()
Jeżeli bazy są domyślnie w /var to po restarcie giną (normalne). Jeżeli będą w pamięci nieulotnej, to przetrwają.