476

Odp: D-Link DWR-116 + OpenWRT

OpenWrt nie ma domyślnie żadnego hasła a my nie wiemy jakie ty miałeś ustawione.

Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie. To jakiś problem żebyśmy poznali co tam miałeś i na co zaktualizowałeś? To jakieś tajne dane czy to robisz to po prostu z przekory?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

477 (edytowany przez bradox 2023-06-02 13:07:07)

Odp: D-Link DWR-116 + OpenWRT

Podałem Ci link aby wskazać że waśnie ten soft mam wgrany. Miałem ustawione hasło andreas, a po aktualizacji oprogramowania do nowszej wersji go nie przyjmuje. Przed aktualizacja zaznaczyłem zachowaj ustawienia

478 (edytowany przez Cezary 2023-06-02 13:09:07)

Odp: D-Link DWR-116 + OpenWRT

A co wgrałeś teraz?

EDIT, dobra, nie ważne bo i tak nie napiszesz bo z jakiegoś powodu sprawia ci to problem. Uruchom router w trybie failsafe i ustaw sobie nowe hasło jakie chcesz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

479 (edytowany przez bradox 2023-06-02 13:22:25)

Odp: D-Link DWR-116 + OpenWRT

Napisałeś mi  "Pobierasz http://dl.eko.one.pl/mifi/ramips/mifi-1 … actory.bin " i to mam wrane i zrobiłem aktualizacje do nowszej wersji kilka godz temu iu hasło które miałem już nie przyjmuje

480

Odp: D-Link DWR-116 + OpenWRT

Po godzinie czasu w końcu raczyłeś napisać co wgrałeś. Trudno było? Choć nawet link źle skopiowałeś.

W mifi hasło domyślne to 12345678. Jeżeli nie wejdzie - zrób failsafe i sobie ustaw jakieś hasło.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

481

Odp: D-Link DWR-116 + OpenWRT

dzięki @Cezary za cierpliwość, domyslne hasło przyjete, doceniam Twoją wiedzę w temacie. pozdrawiam

482

Odp: D-Link DWR-116 + OpenWRT

Czy  D-Link DWR-116 + OpenWRT z http://dl.eko.one.pl/mifi/ramips/mifi-1 będzie działał z routerem Edimax BR-6428nS?
Edimax w opcji ap client chciałbym połączyć kablem z dekoderem. Jeśli tak sie da to prosiłbym  o podpowiedź jak to skonfigurować

483

Odp: D-Link DWR-116 + OpenWRT

Jeżeli tego edimaxa ustawiasz jako apclient to przecież nie ma to nic wspólnego z tym dlinkiem, będzie działał jak każdy inny klient, komórka czy laptop. Po prostu się podłącz nim i tyle.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

484

Odp: D-Link DWR-116 + OpenWRT

Znajdę jakis obrazek edimaxa z konfiguracją apcjienta?

485

Odp: D-Link DWR-116 + OpenWRT

No na pewnie nie na tym forum smile. Spytaj wsparcie producenta.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.