26

Odp: TL-MR3420 v2 / WDR3600 - Gargoyle - wąskie gardło ???

Na niektórych modemach da się zrobić extroota o ile modem się nie przełącza lub można go przełączyć na starcie systemu. Szukaj informacji na eko.one.pl (niespodzianka!) opisałem to przy okazji modemów Huawei.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

27

Odp: TL-MR3420 v2 / WDR3600 - Gargoyle - wąskie gardło ???

zrobiłem extroot smile i działa idealne smile transfer w okolicach 55 mb smile wkońcu będę mógł zrezygnować z mr3420 v2 smile i jeden port wolny pod dysk 3.5 smile)) a myślałem że ten mf823 pójdzie na marne a jednak udało się smile)

28 (edytowany przez glodek 2015-04-12 00:57:00)

Odp: TL-MR3420 v2 / WDR3600 - Gargoyle - wąskie gardło ???

@andrewxxx Takie transfery uzyskałeś w trybie modem? Na jakim sprzęcie  TL-MR3420 v2 / WDR3600? W WDR3600 nie trzeba robić exroot bo jest już qmi i transfery są od razu ok 60Mpbs(play) - tylko zmienić na NDIS.
Ja na moim 3420 z E398 mam ok 30Mbps bo nie ma qmi i trzeba tutaj zrobić exroot lub użyć firmowego.

29 (edytowany przez andrewxxx 2015-04-13 16:17:22)

Odp: TL-MR3420 v2 / WDR3600 - Gargoyle - wąskie gardło ???

w skrócie wyglądało to tak:

1 Konfiguracja z jakiej korzystałem to:

MR3420v2 + modem (2 typy) + WDR3600 (cały ruch był przekierowany na WDR).

TL-MR3420 v2 + huwei E398 = transfery do ok 60Mbps
TL-MR3420 v2 = MF823 = transfer dok 40Mbps

2 konfiguracja była następująca:

WDR3600 + MF823 = transfery ok 60-65Mbps

MF823 działa w trybie karty sieciowe (usb):

Dane z modemu to:

Network Connection
Signal level:-85 dBm
Network:Orange
Network priority:4G Only

Ja extroot nie robię dlatego, że chcę smile tylko dlatego że brakuje miejsca i muszę uruchamiać go z właśnie modemu smile niestety ale instalacja transmission itp itp zajmuje trochę miejsca.