1

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

A jest możliwość odblokowania większej mocy w celasz szkoleniowych

2

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Ok jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc

3

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

miałem ale jak zrobiłem z swojej to ruter sie zawieszał gdzies było przestawienie i nic sie nie zgadzało ale teraz działa nawet bym powiedział lepiej i bardzo szybko startuje


a mam jeszcze jedno pytanie 20dbm to max tego rutera

4

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

udało mi sie naprawic miałem kogos kopie pamieci i zmodyfikowałem tak jak mówiłeś na orginalnym firmware wgrałem potem lede i działa mac sie zmienił na taki jak był w kopi

i wyszło mi cos takiego https://megawrzuta.pl/download/92cae536 … 7f2a5.html


dzięki wielkie za pomoc z chęcią bym sie jeszcze czegoś nauczył smile

5

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

A powieść mi jak mam to w hex to jest na samym końcu tak

6

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Jak byś mugl mi to opisać w skrócie jak to zrobić

7

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Nie jestem w tym biegły samouk nie zawsze wychodzi Odrazu

8

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Nie tego nie zrobiłem porostu czytaj zapisz programu

9

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Cała pamięć flash skopiowałem na orfinalnyn wszystko chodziło po zmianie na lede nie wyświetla wogule opcji wifi

10

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Sprawdzę jak będę w domu ale dodam że zmieniłem pamięć na 8mb

11

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Witam zainstalowałem lede najnowsze jakie było i nie ma wogule WiFi nie jest wyłączone tylko jak by się nie zainstalowało parę razy przeinstalowalem oprogramowanie i nic tak jak by ten ruter nie miał wogule WiFi