A jest możliwość odblokowania większej mocy w celasz szkoleniowych
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez sebsseba
Strony 1
A jest możliwość odblokowania większej mocy w celasz szkoleniowych
Ok jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc
miałem ale jak zrobiłem z swojej to ruter sie zawieszał gdzies było przestawienie i nic sie nie zgadzało ale teraz działa nawet bym powiedział lepiej i bardzo szybko startuje
a mam jeszcze jedno pytanie 20dbm to max tego rutera
udało mi sie naprawic miałem kogos kopie pamieci i zmodyfikowałem tak jak mówiłeś na orginalnym firmware wgrałem potem lede i działa mac sie zmienił na taki jak był w kopi
i wyszło mi cos takiego https://megawrzuta.pl/download/92cae536 … 7f2a5.html
dzięki wielkie za pomoc z chęcią bym sie jeszcze czegoś nauczył ![]()
A powieść mi jak mam to w hex to jest na samym końcu tak
Jak byś mugl mi to opisać w skrócie jak to zrobić
Nie jestem w tym biegły samouk nie zawsze wychodzi Odrazu
Nie tego nie zrobiłem porostu czytaj zapisz programu
Cała pamięć flash skopiowałem na orfinalnyn wszystko chodziło po zmianie na lede nie wyświetla wogule opcji wifi
Sprawdzę jak będę w domu ale dodam że zmieniłem pamięć na 8mb
Witam zainstalowałem lede najnowsze jakie było i nie ma wogule WiFi nie jest wyłączone tylko jak by się nie zainstalowało parę razy przeinstalowalem oprogramowanie i nic tak jak by ten ruter nie miał wogule WiFi
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez sebsseba
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc