Przejdź do treści forum
eko.one.pl
OpenWrt, Linux, USB, notebooki i inne ciekawe rzeczy
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Opcje wyszukiwania
Dobry wieczór!
Poszukuję routera pod OpenWRT + Luci z mocnym i stabilnym WiFi, portem USB 3.0 oraz gigabitowym switchem.
Zastanawiam się nad rozwiązaniem rPi 4 + Ubiquiti UAP + Ubiquiti Flex Mini, ale jeśli to mozliwe to chciałbym zastąpić ten zestaw jednym urządzeniem.
Cena nie jest aż tak ważnym czynnikiem.
Prosiłbym o pomoc.
Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zakupiłem model GL-AR300M - GL-AR750 jest 10 dolarów droższy, sporo większy i nie posiada zewnętrznych anten.
Cześć!
Zastanawiam się nad kupnem jednego z mikro-routerów firmy GL.iNet: GL-AR300M lub GL-MT300A.
Szukam routera podróżnego, z którego będę mógł korzystać zarówno w hotelu jak i okazjonalnie w biurze. Zależy mi na trybie pracy ISP, WISP, AP, AP client oraz repeater. Posiadam również modem HUAWEI E3131, z którego chciałbym korzystać od czasu do czasu. Zależy mi również na OpenVPN oraz możliwości udostępniania plików poprzez USB.
Który model będzie lepszy?
Znalezione posty: 3