1

(219 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Witam

Czy ktoś dysponuje(podzieli się) uboot-em do v2 do odratowania routera?

Pozdrawiam
Marek

2

(27 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Trochę czasu minęło od ostatniego postu, ale może komuś się przyda.
Szukałem i nie znalazłem(może słabo szukałem smile ) więc poniżej skrypt(restart.sh) na reset HiLink-a, ale modowanego(powyższe u mnie nie działały):

 #!/bin/bash

curl -s -X GET [url]http://192.168.8.1/api/webserver/SesTokInfo[/url] > /tmp/tmp.tmp
sesID=$(grep SessionID /tmp/tmp.tmp | cut -d '>' -f2 | cut -d '<' -f1)
token=$(grep TokInfo /tmp/tmp.tmp  | cut -d '>' -f2 | cut -d '<' -f1)
curl -X POST -d "<request><Control>1</Control></request>" --url [url]http://192.168.8.1/api/device/control[/url] -H "__RequestVerificationToken: $token" -H "Cookie: $sesID"  -H "Content-Type: text/xml"