Super dzieki - sprawdzilem i wszystko dziala (nawet supportuje pcsc).
Pozdrawiam,
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez tito12
Strony 1
Super dzieki - sprawdzilem i wszystko dziala (nawet supportuje pcsc).
Pozdrawiam,
Witam,
Mogł bym prosic o ponowne udostepnienie binarki (jak klikam na link dostaje prosbe o logi i haslo).
Szukam oscama z pcscd na lede (platforma ar711xx).
Dzieki.
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez tito12
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc