Wydaje mi się że to v2.1
Czy do tej wersji są jakieś przeciwwskazania ?
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez sabbath
Strony 1
Wydaje mi się że to v2.1
Czy do tej wersji są jakieś przeciwwskazania ?
Witam.
Podłączam się pod temat.
Poszukuje routera w przystępnej cenie.
Zależy mi na mocnym i stabilnym WIFI - w odległości ok 20m od domku znajduje się kamera wifi.
Obecnie posiadam Huawei E5577Cs-321, które ma dosyć słaby zasięg - nawet w domku potrafi się zgubić (a domek jest drewniany).
Kolejna rzecz, to chciałbym w/w E5577Cs-321 podłączyć przez port USB w router i udostępnić mu net. Szukałem na forum, nikt raczej tego nie próbował wcześniej. Czy jest to w ogóle możliwe?
Budżet powiedzmy 200zł.
edit.
Mam możliwość wzięcia TP-LINK TL-WR1043ND za 119zł. Pytanie tylko czy wifi da radę?
Noi najważniejsze, czy openwrt da radę obsłużyć Huawei E5577Cs-321?
Witam.
Posiadam Linksys e2000, leży w szafie już z 2 lata.
Z tego co pamiętam to padł podczas aktualizacji tomato (tomato by shibby). Szczegółów niestety nie pamiętam.
Efekt, sprzęt nie działa. Aktualnie nie mam oryginalnego zasilacza, także coś musiałbym zorganizować..
Czy ktoś z forumowiczów czuje się na tyle dobrze w temacie, by spróbować naprawić router? Sprzęt jestem w stanie dostarczyć osobiście na terenie Górnego Śląska (Katowice i okolice).
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez sabbath
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc