Ten model nie jest obecnie wspierany przez openwrt/lede.
Wiem, ale będzie pracował z e3372 ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez tomtech
Strony 1
Ten model nie jest obecnie wspierany przez openwrt/lede.
Wiem, ale będzie pracował z e3372 ?
Na forum jdtech polecali mi Asusa Ac51u + e3372 hilink
mieszkam w małym mieszkaniu jednopoziomowym.
czy dobra alterantywa jest router mobilny ? wszedzie sa raczej słabe oceny ja natomiast wiecej niz 300-350 zł nie wydam na sprzęt....
A są modemy z agregacja ?
Odnośnie tego sprzętu .... On jest warty czegoś ?? W kontekście jako sprzęt do LTE ?
Ja właśnie mam 3420 tylko v1.
Na innym forum polecają Asus Ac51u... Czyżby był ok?
Sam nie wiem czy wydać kasę na zestaw czy kupić mobilny router ...?
Wolałbym więcej niż 300 nie dac
Ja potrzebuję netu do domu, wybrałem mobilny tylko z barku alternatywa dla łącza stacjonarnego ( płaciłem 40 zł za 3mbps Down i 0.2 up ...)
Drogie są routery stacjonarne all in one.
Taniej wyjdzie kupić albo sam modem +router albo router MiFi
Tylko nie B593. Jeśli już to rzuć okiem na B315 od Huawei. Wystrzegaj się tylko wykastrowanego sprzętu pochodzącego z T-Mobile.
Dziękuję za uświadomienie. Wszędzie gdzie pisałem na forach to mi polecali ...
Co do huba to jest sens widać 100 zł na dobry hub jeśli możne ta 100 dodać do budżetu na albo router z wbudowanym modemem albo zestaw ?
B315 pewnie jednak jest drogi. ..
własnie to wyhaczyłem i poszło ![]()
przepraszam, za kłopot;)
dziekuje za cierpliwość !
czy znajde na forum, a jesli nie to moze mi doradzisz co kupic do nju mobile do lte, jaki zestaw ?
no tak, tylko dla mnie to nowość.
loguje sie przet putty na podany adres ,wpisuje hasło i login i dalej nie wiem po prostu... czy ma to recznie wpisać, czy wkleic i zatwierdzić enterem czy jak . tego nie wiem
jak prawym klikam myszy to wyskakuje takie cos
http://imgur.com/a/7dWmb
http://imgur.com/a/Lm292
czy to ma być tak?
sciagnalem program ze strony putty
logujesie na dane login root'hasło root (takie ustawiłem) i niewiem co dalej
to pożyczony "na wieczne nieoddanie" sprzęt i zle nieco zrobiłem bo myślałem, że łatwiej jest wrócic do softu oryginalnego;/
obsłuży on modem lte e3372?
program putty do tego jest potrzebny, muszę go pobrać?
Masz internet na nim?
tak, modem wpięty e3131 siec nju mobile.
a czy to mifi jest dobrym wyborem w kontekscie zakupu do tego routera modemu lte? np e3372?
miałem kłopot na sofcie oficjalnym z pradem chyba bo przy wysyle np filmu na yt rozłączał mi sygnał.
ojej, chyba tego nie zrobie.... myślałem, ze łatwiej...
wybacz, ale przeczytałem dwa razy https://eko.one.pl/forum/viewtopic.php?id=12021 i nie wiem gdzie to i jak ;/
ps czy ten mifi jest stabilniejszy od natywnego ?
czyli to co mam wybrane jest ok?
mozesz mi podesłać link, bo nie widze tego w FAQ? czy to jest trudne? bo nie robiłe tego.
a ta druga opcja co to jest ? ta własnie dev/cdc-wdm0?
mozesz mi podesłać link, bo nie widze tego w FAQ?
dlaczego więc działa mi na NCM i na tej drugiej opcji dev/cdc-wdm0 ?
gdzie znajde instrukcje by wrocic do softu fabrycznego ?
Sorry za spam, może ktoś mi pomóc z 3420 V1 i MiFi. Wątek jest na forum. W oprogramowanie
Wgrałem MiFi dla rzeczonego routera, wszystko chyba poszło ok ale nie potrafię dalej skonfigurować połączenia (Orange - Nju Mobile) . Modem jest widziany ale miga na niebiesko ( e3131 z logo Play )
Nie wiem tego :
Jaki typ połączenia
Jest DHCP
Statyczny IP
Modem USB RAS
MODEM USB NCM
witam serdecznie wszystkich userów !
Szukam sprzętu do LTE nju mobile.
Wczoraj odkryłem, że orange odpaliło mi "4G".
download dochodzi nawet do 60 mbps...
obecnie korzystam z TP LINK 3420 v1 na fabrycznym sofcie + huawei e3131.
operator chyba własnie coś w związku z odpaleniem LTE zrobił bo download spadł mi do 1.5 mbps a up mam 3-3.5.
szukam nowego sprzętu, nie wiem czy 3420 poradzi sobie prądowo z modemem LTE ( np 3372), bo mam z nim kłopot juz na tym modemie ( przy wysyłaniu plików na np youtube rozłącza sie jakby prądu mu brakowało - gdy go wepne do usb 3.0 w laptopie, jest ok).
Oczywiście chciałbym wydać jak najmniej, ale nie kupić z drugiej strony bubla na chwilę.
nie wiem czy lepszym rozwiązaniem jest kupno modemu LTE i test czy 3420 go uciągnie, czy też kupno całego zestawu, a jak tak to czy lepiej kupić router LTE z wbudowanym modemem...np.tu mamy uzywkę http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6702659249
czy też iść w mobilny router (można za cene modemu niemal kupic mifi) ?
z góry przepraszam, jeśli pytań za dużo...
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez tomtech
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc