dla pewnosci to wgrywajac przez gargole
do powrotu do orginalu ktory plik mam wgrac z tych dwóch
wr1043nv1_en_3_13_15_up(140319).bin
wr1043nv1_tp_recovery.bin ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez extra22
Strony 1
dla pewnosci to wgrywajac przez gargole
do powrotu do orginalu ktory plik mam wgrac z tych dwóch
wr1043nv1_en_3_13_15_up(140319).bin
wr1043nv1_tp_recovery.bin ?
witam wyjechalem do uK i mam darmowe wifi od szefa moj tp-link na zwykłym oprogramowaniu nie działał jako klient wifi wiec wgrałem mu gargoyle i po konfiguracji jako urzadzenia jako brama sieciowa net działał z poczatku bylo ok ale po miesiacu czasu router zaczoł sie zawieszac itd dziwne przypadki nie mogłem sie zalogować zrestartowac itd
teraz mam jeszcze ubiquti nanostation 2loco i z niego odbieram neta ale pasuje mi podzielic go przez tp-linka ew przez lan i tak sie zastanawiam czy nie lepiej wgrac org oprogramowanie
tylko teraz ktory soft zeby nie uwalić routera bo wtedy kicha gargole wgrywalem według tej instrukcji z tego forum podobno soft do powrotu na orginal musi byc obkrojony moze mi ktos podeslac linka ????to orginalu tp-linka zeby powrocic z gargole na orginal
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez extra22
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc