Witam czy jest szansa ze wyjdzie na niego OpenWRT?
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez cyberbobek
Strony 1
Witam czy jest szansa ze wyjdzie na niego OpenWRT?
To jeszcze sobie poczekam DZIEKI
Jaki plik mam wgrać bo widzęi
tplink_re650-v1-initramfs-kernel.bin
tplink_re650-v1-squashfs-factory.bin
tplink_re650-v1-squashfs-sysupgrade.bin
tplink_re650-v1.json
Jakie maja znaczenia
Witam czy jest może wydanie dzialajace OpenwrtLEDE dla tego wzmacniacza
Witam. Posiadam router linksys ea9500 v2. Cały czas nie było z nim problemów aż do dziś
Router nie chce się uruchomić. W kółko się bortuje ;/ na guzik resetu wgl. nie reaguje ;/ Czy potrafi ktoś to naprawić ?
Witam jak wygląda procedura powrotu z Gargoyle na oryginalny soft
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez cyberbobek
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc