Przejdź do treści forum
eko.one.pl
OpenWrt, Linux, USB, notebooki i inne ciekawe rzeczy
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Opcje wyszukiwania
Dzisiaj zakończyłem grzebanie na v4 (LEDE) i mf821(qmi wan).
Mogę podzielić się, że ovpn, ddns, adblock śmiga ok, testowane na Orange, Aero2(bez publicznego ip) i Plusie.
Nie do końca jestem zadowolony z zachowania qmi ze względu na problem z ponownym uruchomieniem interfejsu przy rekonfigu(konieczny reboot, nie widzi urządzenia), będę musiał się tym pobawić jeszcze.
@Cezary czy można przeczytać gdzieś o planach rozwoju oprogramowania dla modeli HW?
chciałbym zrozumieć czy w ogóle jest szansa na CC dla WR1043ND V4.
Sprawdziłem LEDE dla tego modelu... ale na razie słabo to wygląda.
Znalezione posty: 2