1

(83 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Dzisiaj zakończyłem grzebanie na v4 (LEDE) i mf821(qmi wan).
Mogę podzielić się, że ovpn, ddns, adblock śmiga ok, testowane na Orange, Aero2(bez publicznego ip) i Plusie.
Nie do końca jestem zadowolony z zachowania qmi ze względu na problem z ponownym uruchomieniem interfejsu przy rekonfigu(konieczny reboot, nie widzi urządzenia), będę musiał się tym pobawić jeszcze.

2

(83 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

@Cezary czy można przeczytać gdzieś o planach rozwoju oprogramowania dla modeli HW?
chciałbym zrozumieć czy w ogóle jest szansa na CC dla WR1043ND V4.
Sprawdziłem LEDE dla tego modelu... ale na razie słabo to wygląda.