Chyba mnie też to dopadło. Jak dokładnie wyłączyłeś IPv6? Z tego co widzę to domyślnie IPv6 nie jest odpalone.
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez studzin
Strony 1
Chyba mnie też to dopadło. Jak dokładnie wyłączyłeś IPv6? Z tego co widzę to domyślnie IPv6 nie jest odpalone.
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez studzin
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc