Czyli rozumiem że w tej cenie do 160 zł nic lepszego niż TL-WDR3600 nie dostanę ?
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez MARLE456
Strony 1
Czyli rozumiem że w tej cenie do 160 zł nic lepszego niż TL-WDR3600 nie dostanę ?
Proszę o radę. Czy na dzień dzisiejszy warto kupić router TP-LINK TL-WDR3600, chciałbym na nim zainstalować
Gargoyle plus do tego modem huawei E3372 (wersja nie HiLink). Czy taka konfiguracja będzie działa ? Obecnie posiadam router MR3420 ale po wgraniu Gargoyle 1.6.2.2 są problemy w żaden sposób nie mogę wymusić by modem działał w trybie NDIS co przekłada się na kiepski transfer o 40 % modem wolniej pracuje niż w porównaniu z softem tplinka. Potrzebuje routera tak do 160 zł jaki polecacie ?
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez MARLE456
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc