1

(651 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

@Cezary
Mam do Ciebie pytanie.
Czy potrafiłbyś na routerze, który dostałeś (Sagem 2704), skonfigurować limit odbioru/wysyłania danych?
Tak, żeby internet był podzielony na równo, bądź goście mieli limit, np. 100kb obioru, 15kb wysyłania?
Ja nie wiem jak do tego się zabrać.
Dziękuję za odpowiedź.