OK , już załapałem. Mój to http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitu … actory.bin
Dziękuje za odpowiedzi.
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez Nostradamus1976
Strony 1
OK , już załapałem. Mój to http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitu … actory.bin
Dziękuje za odpowiedzi.
Witam
Zakupiłem właśnie router, o którym mowa na tym forum czyli WR1043Nd v2 i bardzo mi zależy na wgraniu tego, jak czytam, znakomitego sortu Gargoyle. Ale niestety jestem lakiem w tych sprawach i wybaczcie, że zapytam z Waszego punktu widzenia o banalne rzeczy. A więc do rzeczy:
1. Czy do mojego modelu odpowiednią wersją jest ta ze strony: http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitu … nt/ar71xx/ ?
2. Czy wystarczy na oryginalny obecnie soft wgrać ten: http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitu … actory.bin ?
3. Czy ta w/w wersja jest z interfejsem graficznym ?
Będę wdzięczny za podpowiedzi, bo nie bardzo jestem pewien, ponieważ na forach mowa jest o różnych architekturach routerów. Ten mój jest ar71xx? Jeśli są jakieś inne linki do Gargoyle dla mojego modelu, będę wdzięczny za podesłanie. Pozdrawiam Arek.
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez Nostradamus1976
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc