Chciałem serwować serwer www, ftp, kamerę online oraz odtwarzać radio z internetu na głośnikach. Fajnie by było jak by dało radę serwer gry Minecraft dla 3 osób.
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez msdos400
Strony 1
Chciałem serwować serwer www, ftp, kamerę online oraz odtwarzać radio z internetu na głośnikach. Fajnie by było jak by dało radę serwer gry Minecraft dla 3 osób.
Dzięki za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanie:
Czy jako serwer lepiej jest wykorzystać router czy Raspberry Pi?
Witam, niedługo chce kupić sobie nowy router i mam pytania dotyczące Gargoyle.
1. Mam na komputerze zainstalowany Ubuntu 14 mogę z niego instalować Gargoyle?
2. Czy jeśli mam router np. v2.8 to trzeba zainstalować Gargoyle z wersji v2?
3. Czy podczas instalacji Gargoyle mogą być włączone karty sieciowe od wirtualnych maszyn VMware i VirtualBox?
4. Czy od razu po rozpakowaniu routera mogę instalować Gargoyle czy ileś czasu musi być na oryginalnym sofcie?
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez msdos400
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc