Dzięki Cezary ![]()
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez Aaros
Strony 1
Dzięki Cezary ![]()
Również jestem szczęśliwym posiadaczem takiej karty z przyciskami ![]()
Mam taki problem chciałem sobie oskryptować żeby przycisk wyciszenia wyłączał radio albo jeśli nie jest włączone to włączył mi określoną radiostację. Nie wiem jak sprawdzić czy dany proces jest już uruchomiony. Bo to wystarczy zwykłą komendą If...else
Basha nigdy nie liznąłem ;p składni nie znam ani komend.
Na razie mam tylko wywołanie skryptu
"KEY_MIN_INTERESTING 1 /etc/triggerhappy/triggers.d/on_off.sh"
on_off.sh:
#!/bin/ash
killall madplay
Byłbym wdzięczny za pomoc jak napisać taki skrypt ![]()
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez Aaros
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc