Dzięki, ale zainstalowałem już Gargoyle i na razie przy nim zostanę.
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez Luke_l
Strony 1
Dzięki, ale zainstalowałem już Gargoyle i na razie przy nim zostanę.
Witam wszystkich,
Nabyłem ruter TL-WR1043ND w wersji 2.1 i zastanawiam się nad instalacją Gergoyle. Na stronie http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr1043nd znalazłem informację, że ta wersja jest obsługiwana przez Barrier Breaker. Czy mogę więc zainstalować Gergoyle v2 na tej wersji, czy lepiej zostać na oprogramowaniu od producenta?
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez Luke_l
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc