Przejdź do treści forum
eko.one.pl
OpenWrt, Linux, USB, notebooki i inne ciekawe rzeczy
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Opcje wyszukiwania
Cezary napisał/a:A czy wiesz że na v1 to nie występuje bo bootloader nie ma tej funkcji?
Wiem. Przeczytaj jeszcze raz pierwszy wpis. Cyt. "Witam!
Posiadam wersję v2.1 routera MR3220." ;> Do tego sprzętu odniosła się moja wypowiedź.
Da się bez kabla, bo sam ostatnio odratowałem takiego. http://tplink-forum.pl/faq-konfiguracja … 2nd-v2%29/ - tutaj macie sposób z którego ja korzystałem. Miałem podobne objawy jak kolega z pierwszego posta.
Cezary, ktoś Ci zgłaszał spadek wydajności najnowszego stabilnego wydania - chodzi mi o wifi? Jest sobie 740N v1 i łącze z Vectry - 40 mega. Po pewnym czasie przez "fifirifi" leci tylko połowa tego. Nie ważne z jakiego źródła ciągniesz - zawsze masz połowę tego. Po podłączeniu się do urządzenia kablem nie występują żadne tego typu anomalie. Restart urządzenia pomaga.
Znalezione posty: 3