Dziękuję ślicznie
Oczywiście działa ![]()
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez 5150
Strony 1
Dziękuję ślicznie
Oczywiście działa ![]()
Witam
Jestem nowy na forum, więc proszę o "fory".
Udało mi się wszystko pięknie zainstalować i drukarka hp1018 śmiga w sieci bez problemów, no prawie.
Otóż kiedy włączę router (MR3420 v1) to wysyła on sterownik do drukarki aż 10 razy i drukarka 10-cio krotnie się odzywa.
Może ktoś spotkał się z tym problemem, proszę o pomoc gdzie szukać przyczyny?
dzięki
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez 5150
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc