Dziękuję ślicznie

Oczywiście działa smile

Witam
Jestem nowy na forum, więc proszę o "fory".
Udało mi się wszystko pięknie zainstalować i drukarka hp1018 śmiga w sieci bez problemów, no prawie.
Otóż kiedy włączę router (MR3420 v1) to wysyła on sterownik do drukarki aż 10 razy i drukarka 10-cio krotnie się odzywa.
Może ktoś spotkał się z tym problemem, proszę o pomoc gdzie szukać przyczyny?

dzięki