zaisntalowałem luci, żeby móc poustawiać te wifi. Gdy ustawie jako client, ap, wds router nie wiedzi żadnej sieci wifi.
Mam jeszcze pytanei dot. oscam, czy może ktoś podsunąć jak zainstalować go na tym routerku?
eidt.
skompilowałem oscama i ładni działa
mam problem z czytnikiem. Jest to phoenix, więc na usb-ftdi, ale podczas próby zainstalowania sterwonika wywala mi błąd. może ktoś podać odopwiednią paczkę do tego routera i czytnika?