1

(651 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

@zdzichu6969 Tak drobna pomyłka ale putty i tak zmienia port na 23
//Edit już poprawione

2

(651 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

miałem już napisać już nie aktualne zadziałał tryb fail safe
Dla tych którzy kiedyś będą mieli ten sam problem

1.restart routera zasilaniem
2.Jak zacznie migać dioda SYS przytrzymujemy obydwa boczne guziki (WPS i WIFI)
3.Dioda powinna przyśpieszyć miganie to oznacza że jesteśmy w trybie fail safe i mamy dostęp przez telnet 192.168.1.1:23
4.Komendy w trybie fail safe znajdują się tutaj http://wiki.openwrt.org/doc/howto/gener … lsafe.mode

3

(651 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Mam problem chyba ucegliłem router ale nie wgrywaniem FW
Próbowałem ustawić router tak żeby łączył się do mojego wifi w domu co się udało a następnie dawał internet na porty lan
i odznaczyłem w interfejsach Vlan i straciłem komunikację z routerem

Wifi nie nadaje bo się tylko łączy z innym routerem a lan nie przysyła żadnych pakietów
Czy da się zresetować ten router do ustawień fabrycznych? Dodam że guzik reset trzymany nawet 30s nic nie daje
I komputer i router mają połączenie ale bez żadnych pakietów

Proszę o pomoc

4

(651 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

największy transfer osiągniety na 11n to wg routera 100mbit ale to tylko router pisał nie wiem ile wynosił transfer między urządzeniami

5

(651 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

@spewak
Możesz z uploadować jakiś ostatni działający Image?
Zainstalowałem jakiś podany na 4 stronie ale nie mam interface gui (hasło na SSH i Telnet Ustawione)
A nie mam jak podpiąć routera do sieci żeby pobrać jakikolwiek Gui