Przejdź do treści forum
eko.one.pl
OpenWrt, Linux, USB, notebooki i inne ciekawe rzeczy
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Opcje wyszukiwania
Witam
Posiadam router jak w opisie z lede 17.01 działający w WAN 1Gb/s, problem polega na tym że często przycina większe pakiety np podczas oglądania stream z Twitch w jakości fhd 1080, mam prędkość netu 250mb/s , storny działają ok tylko w przypadku stream często przycina, dodam że jak podłącze stary router wan 100mb/s z gargoyle wszystko działa bez problemu, ktoś wie o co może tutaj chodzi ? co zmienić itd
tyle ze dla v4 nie ma wersji z luci
może ktoś podpowie jak zainstalować GUI do tego routera v4 bo z rozpędu wrzuciłem najnowsze lede i tylko ssh mam dostęp, brak grafiki i dostepu przez www 
Witam
Potrzebuje pomocy w przywróceniu żywota mojego routera mr3420. zaktualizowałem go do najnowszej wersji normalnie sie uruchomił, więc żeby ponownie nie wpisywać konfiguracji wszedłem w ustawienia i przywróciłem konfigurację z pliku który wcześniej utworzyłem. Niestety nie sprawdziłem tego pliku z konfiguracją backup_mojasiec_20131024_160345.tar.gz ktory jak sie okazuje chyba zle sie zapisał. Efekt jest taki ze na routerze swieci sie dioda pwr i cały czas miga dioda sys. router nie pokazuje sieci wifi, przez kabel nie ma komunikacji tzn dhcp nie przydziela adresu ip. przytrzymanie resetu nawet 2 min nic nie daje. Może ktoś wie jak go postawić na nogi ? Dziękuję i pozdrawiam
Znalezione posty: 5