Przejdź do treści forum
eko.one.pl
OpenWrt, Linux, USB, notebooki i inne ciekawe rzeczy
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Opcje wyszukiwania
Mam wgrany taki soft:
BusyBox v1.18.5 (2011-07-19 19:24:27 CEST) built-in shell (ash)
Enter 'help' for a list of built-in commands.
---------------------------------------------------
----------( hotspot )----------
----------( http://eko.one.pl )----------
---------------------------------------------------
a chcialbym wgrać oryginalny firmware TP Link.. jak to mozna zrobić przez telnet/ssh?
Dziękuję za odpowiedzi 
pozdrawiam
mam ten sam problem na 3420 - ktos ustawil złe hasło roota i nie mogę się zalogować.
--uruchomilem go w trybie failsafe, wtedy mam system tylko w Read-only file i nie mogę zmienic hasła
> BusyBox v1.18.5 (2011-07-19 19:24:27 CEST) built-in shell (ash)
> Enter 'help' for a list of built-in commands.
>
> ---------------------------------------------------
> ----------( hotspot )----------
> ----------( http://eko.one.pl )----------
> ---------------------------------------------------
>
> root@(none):/# passwd
> Changing password for root
> New password:
> Retype password:
> passwd: /etc/passwd: Read-only file system
> passwd: can't update password file /etc/passwd
> root@(none):/# dir
Co zrobić zeby w tym sofcie zmienić hasło roota? mam oczywiscie fizyczny dostep do rotuera po eth
Witam,
Mam problem z podłaczeniem tego rutera (MR 3420v2.2) z modemem Huawei E3131 HSPA+
Urządzenie ma w openWRT identyfikację : 12d1:14fe ( widzi tylko usb-storage )
W Windows dla modemu oczytuję : 12d1:1506
Próbowałem wykorzystać usb_modeswitch - bez efektu.
(kmod-usb-serial-option - zainstalowane)
Co moze byc przyczyną?
Panowie,
w wersji v2 rutera utknąłem z powodu braku miejsca we Flashu na instalację potrzebnych pakietów ( około 12 ).
Może rozwiązaniem będzie dołożenie do modemów karty pamięci ?
W starych routerach (3420v1) pozostawało wolne 32% Flash, przy tych 12 pakietach zainstalowanych..
Co moze pomóc?
pozdrawiam
Panowie, mam pytanie - uzywalem softu eko.one.pl OpenWrt na TP-LINK TL-MR3420 v1 - wyglądajacym tak:
http://openrouter.info/index.php?option … amp;id=245
Obecnie nie ma ich w sprzedazy - czy na nastepcy TP-LINK TL-MR3420 v2:
http://www.morele.net/router-tp-link-tl-mr3420-362569/
to oprogramowanie działa na bezproblemowo? Wolę spytac zanim kupię ten ruter..
Czy coś trzeba modyfikować w konfiguracji z MR3420 v1 ?
pozdrawiam
Znalezione posty: 5