Mam wgrany taki soft:

BusyBox v1.18.5 (2011-07-19 19:24:27 CEST) built-in shell (ash)
Enter 'help' for a list of built-in commands.

  ---------------------------------------------------
  ----------(           hotspot           )----------
  ----------(      http://eko.one.pl      )----------
  ---------------------------------------------------

a chcialbym wgrać oryginalny firmware TP Link.. jak to mozna zrobić przez telnet/ssh?

Dziękuję za odpowiedzi smile

pozdrawiam

mam ten sam problem na 3420 - ktos ustawil złe hasło roota i nie mogę się zalogować.

--uruchomilem go w trybie failsafe, wtedy mam system tylko w Read-only file i nie mogę zmienic hasła

> BusyBox v1.18.5 (2011-07-19 19:24:27 CEST) built-in shell (ash)
> Enter 'help' for a list of built-in commands.
>
>  ---------------------------------------------------
>  ----------(           hotspot           )----------
>  ----------(      http://eko.one.pl      )----------
>  ---------------------------------------------------
>
> root@(none):/# passwd
> Changing password for root
> New password:
> Retype password:
> passwd: /etc/passwd: Read-only file system
> passwd: can't update password file /etc/passwd
> root@(none):/# dir

Co zrobić zeby w tym sofcie zmienić hasło roota? mam oczywiscie fizyczny dostep do rotuera po eth

3

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Witam,

Mam problem z podłaczeniem tego rutera (MR 3420v2.2) z modemem  Huawei E3131 HSPA+

Urządzenie ma w openWRT identyfikację : 12d1:14fe ( widzi tylko usb-storage )

W Windows dla modemu oczytuję : 12d1:1506

Próbowałem wykorzystać usb_modeswitch - bez efektu.

(kmod-usb-serial-option - zainstalowane)

Co moze byc przyczyną?

4

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Panowie,

w wersji v2 rutera utknąłem z powodu braku miejsca we Flashu na instalację potrzebnych pakietów ( około 12 ).
Może rozwiązaniem będzie dołożenie do modemów karty pamięci ?

W starych routerach (3420v1) pozostawało wolne 32% Flash, przy tych 12 pakietach zainstalowanych..

Co moze pomóc?

pozdrawiam

5

(22 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Panowie, mam pytanie - uzywalem softu eko.one.pl OpenWrt na  TP-LINK TL-MR3420 v1 - wyglądajacym tak:
http://openrouter.info/index.php?option … amp;id=245

Obecnie nie ma ich w sprzedazy - czy na nastepcy  TP-LINK TL-MR3420 v2:
http://www.morele.net/router-tp-link-tl-mr3420-362569/

to oprogramowanie działa na bezproblemowo? Wolę spytac zanim kupię ten ruter..
Czy coś trzeba modyfikować w konfiguracji z MR3420 v1 ?

pozdrawiam