Witam
Aktualnie posiadam wyżej wymieniony router z zainstalowanym oprogramowaniem Gargoyle w wersji 1.5.9.6 (r35839), by obsy i od początku posiadania tego oprogramowania znika mi całkowicie sieć w domu. Próbowałem zmienić kanał, zmienić radio z bgn na bg ale nic to nie daje. Zabezpieczenia mam WPA2-PSK. W domu są 2 laptopy i w obu zanika sieć. Na prędkość transferu nie narzekam ale zaniki mnie denerwują. Pomaga jedynie odłączenie go od prądu czyli restart.
Macie jakieś pomysły??
Sieci w mojej okolicy prezentują się następująco
Pozdrawiam
