1

(32 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Na początek witam wszystkich.
Jeśli można to się podepnę do tematu bo widzę że odpowiednie miejsce.
Pytanie do kolegi Cezarego.
Czy na tym routerze z wgranym ww obrazem odpalę modem huawei E3276 na ustawieniach z 83 postu w tym wątku:
http://eko.one.pl/forum/viewtopic.php?id=4491&p=4
Jeszcze pytanie do kolegów wyżej. Nie wiem jakie macie modemy ale jakie prędkości osiągcie na tym routerku?
W linku powyżej w tym samym poście @prybka osiągnął satysfakcjonującą dla mnie prędkość ok 30Mb/s ale tam był inny model routera.
Pzdr.