hmm a niemasz moze do sprzedania takiego kabelka?
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez szczurex
Strony 1
hmm a niemasz moze do sprzedania takiego kabelka?
a jak to podlaczyc pod usb? dku-5 moze byc?
czy moze cos sie stac z routerem przy probie podlaczenia takim kablem(od 3310)?
czy da rade zrobic ze starego kabla do noki 3310 ten kabelek do routera? mam 4 przewody wychodzace ale w wtyczce sa przylutowane tylko 3 tylko niewiem jak je polaczyc z ta tasma(ide), ktos pomoze?
witam, mam identyczna sytuacje dokladnie wczoraj wgralem nowy firmware i uwalilo mi router. Dodam ze wczoraj wgrywalem jeszcze inne firmware i bylo ok. Dopiero po wgraniu najnowszego z trunk(eko) padl. Niewiem czy to nie jest jakis blad w obrazie firmware.
Tez jestem zainteresowany taki kabelkiem do odzyskania routera.
pozdrawiam
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez szczurex
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc