1

(19 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

hmm a niemasz moze do sprzedania takiego kabelka?

2

(19 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

a jak to podlaczyc pod usb? dku-5 moze byc?

czy moze cos sie stac z routerem przy probie podlaczenia takim kablem(od 3310)?

3

(19 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

czy da rade zrobic ze starego kabla do noki 3310 ten kabelek do routera? mam 4 przewody wychodzace ale w wtyczce sa przylutowane tylko 3 tylko niewiem jak je polaczyc z ta tasma(ide), ktos pomoze?

4

(19 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witam, mam identyczna sytuacje dokladnie wczoraj wgralem nowy firmware i uwalilo mi router. Dodam ze wczoraj wgrywalem jeszcze inne firmware i bylo ok. Dopiero po wgraniu najnowszego z trunk(eko) padl. Niewiem czy to nie jest jakis blad w obrazie firmware.

Tez jestem zainteresowany taki kabelkiem do odzyskania routera.

pozdrawiam