edass napisał/a:

Po dodaniu drugiego interfejsu tj. wan2 z modemem i włączeniu multiWAN tracę internet sad tj. obydwa wan-y są połączone ale internet na kompie nie działa. Domyślam się, że trzeba wprowadzić zmiany w ustawieniach multiWAN tylko, że nie ogarniam tych wszystkich regół...

To mój pierwszy post, dlatego chciałbym się przede wszystkim przywitać.

Czy udało się rozwiązać powyższy problem? Mam to samo - po dodaniu drugiego interfejsu wan2 na modemie e3131 z Aero2 internet nie działa. Reboot nie pomaga, dopiero ręczne włączenie wan przywraca internet.