dziekuje
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez kalius
Strony 1
dziekuje
Cześć,
Szukam magika, który podjąłby się odpłatnego, pełnego debrandingu routera ZTE MC888 Ultra (wersja sprzętowa T1, modem Snapdragon X65) z brytyjskiego Vodafone do czystego, oficjalnego oprogramowania Stock ZTE (Generic).
Docelowo router ma pracować jako główny router i potrzebuję pełnego odblokowania pasm oraz trybu Bridge. Oczywiście płacę za poświęcony czas i wiedzę (przelew/Revolut).
Ktoś z Was ogarnia te modele i ma sprawdzone paczki z softem oraz flashera? Z góry dzięki za pomoc!
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez kalius
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc