dziekuje

Cześć,

Szukam magika, który podjąłby się odpłatnego, pełnego debrandingu routera ZTE MC888 Ultra (wersja sprzętowa T1, modem Snapdragon X65) z brytyjskiego Vodafone do czystego, oficjalnego oprogramowania Stock ZTE (Generic).

Docelowo router ma pracować jako główny router i potrzebuję pełnego odblokowania pasm oraz trybu Bridge. Oczywiście płacę za poświęcony czas i wiedzę (przelew/Revolut).

Ktoś z Was ogarnia te modele i ma sprawdzone paczki z softem oraz flashera? Z góry dzięki za pomoc!