Wyjaśniło się.
Przestawienie routera w miejsce gdzie były testy telefonem spowodowało zbliżone osiągi.
Więc jest ok.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez pisk
Strony 1
Wyjaśniło się.
Przestawienie routera w miejsce gdzie były testy telefonem spowodowało zbliżone osiągi.
Więc jest ok.
pisk napisał/a:S24 leci 200MB, AW1000 60-70.
Jak/czym to mierzysz?
Speedtest
Na maszcie wystartowało 5g na 700 MHz
Telefon (S24) po wifi 6 do AW.
Aktualnie agregacja wygląda tak:
B1 (Bandwidth 15 MHz Down | 15 MHz Up)
n28 (Bandwidth 10 MHz)
n28 (CA, Bandwidth 10 MHz)
Dzięki za wyjaśnienie.
To jeszcze pytanie o prędkości. S24 leci 200MB, AW1000 60-70.
Maszt 400m ode mnie.
Coś da się poprawić, czy czekać na 3500?
Hej.
Czy AW1000 noże działać tylko na 5G.
?
Pojawiło się 5g u mnie na maszcie i walczę z prędkościami. Jak wyłączyłem wszystkie pasma LTE, to modem przestał się w ogóle logować do sieci.
Ten typ tak ma?
FW GoldenOrb_2025-06-04 ( OpenWrt Main )
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez pisk
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc