1

(151 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

roblad napisał/a:

a masz jak podlaczyc console do RS zeby bylo widac co wypisuje?

niestety nie

2

(151 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

eoppkpl napisał/a:
Cezary napisał/a:

Samo wgranie powinno przejśc, co najwyżej się nie uruchomi.

Niestety nie jestem w stanie go wgrac, gdyz przez UI nie przechodzi - Plik jest dostępny. Spróbuj ponownie.

Wgrywajac obraz openWrt (czy to Twoj, czy z lini SNAPSHOT), w logach mam taki blad:

Tue Dec  9 10:08:30 2025 daemon.err uhttpd[2973]: Tue Dec  9 10:08:30 CET 2025 upgrade: Image metadata not present
Tue Dec  9 10:08:30 2025 daemon.err uhttpd[2973]: lede: not fit firmware
Tue Dec  9 10:08:30 2025 daemon.err uhttpd[2973]: lede: firmware format error
Tue Dec  9 10:08:30 2025 daemon.err uhttpd[2973]: Image check failed.

3

(151 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Cezary napisał/a:

Samo wgranie powinno przejśc, co najwyżej się nie uruchomi.

Niestety nie jestem w stanie go wgrac, gdyz przez UI nie przechodzi - Plik jest dostępny. Spróbuj ponownie.

Cezary napisał/a:

Czy ty masz wgrany najpierw ich soft przejściowy a później openwrt dopiero próbujesz?

Aktualnie mam wgrany czysty soft wersji `2.4.22-20251125-101108`, wgrywany przez recovery gdyz wczesniejsze proby konczyly sie brickiem.
Wgranie softu przejsciowego konczy sie brickiem, i musze przywracac soft przez recovery, wracam do punktu wyjscia.

roblad napisał/a:
Cezary napisał/a:

Samo wgranie powinno przejśc, co najwyżej się nie uruchomi.

Czy ty masz wgrany najpierw ich soft przejściowy a później openwrt dopiero próbujesz?


Ja wrzucilem poprzedni przejsiowy CUDY co byl wczesniej na ich onedrive


https://files.fm/u/7s5cnzzqce

Niestety tak samo konczy sie brickiem - zarowno wczesniejszy przejsciowy ktory podales, jak i aktualny przejsciowy sciagniety z ich Drive.

4

(151 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Cezary napisał/a:

Moje dopiero wraz z następnymi buildami będą miał wsparcie dla nowych pamięci. Ale nie od tego zależy czy on daje wgrać czy nie. Plik od luci może  być za duży, spróbuj użyć obrazów czystych bez luci które są mniejsze.

Niestety, wgrywanie obrazu bez Luci wywala ten sam  blad w UI:

Plik jest dostępny. Spróbuj ponownie.

Przypomne tylko, ze mam wersje SN 2518, wiec sporo ponizej 2543 opisanego prze Cudy tutaj: https://www.cudy.com/pl-pl/blogs/faq/op … e-download, a wiec stary typ pamieci. Wydaje mi sie  ze aktualny build powinien przechodzic.

5

(151 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Hej.
Próbuje wgrać OpenWrt od Cezarego na WR3000P.
Mam wersje SN 2518, wiec sporo ponizej 2543 opisanego prze Cudy tutaj: https://www.cudy.com/pl-pl/blogs/faq/op … e-download
Akutalna wersja frimware to: 2.4.22-20251125-101108 , oryginalnie byla jakas z 202411

I teraz tak, wgrywanie oficjalnego intermediate firmware z oficjalnego dysku Drive Cudy, konczy sie zbrickowaniem urzadzenia, musze przywracac w trybie recovery poprzez TFTP po ETH.

Z kolei firmware'u Cezarego nawet nie moge wgrac, gdyz UI wywala komunikat:

Plik jest dostępny. Spróbuj ponownie.
Załaduj plik: luci-24.10-snapshot-r29030-ae51d0098e-mediatek-filogic-cudy_wr3000p-v1-squashfs-sysupgrade.bin
Rozmiar: 11.56 MB (12124443 B)
MD5: 474ce211756ecc52428b9f67a378349e

Podobny z reszta mam komunikat, probujac wgrac OpenWrt z linii Snapshot ( link ), chociaz tutaj komunikat ma nieco mniej szczegolow:

Plik jest dostępny. Spróbuj ponownie.

Czy ma pomysl co robie zle ?