Przepraszam za laickie pytanie, ale przewertowałem kilka tematów na forum, FAQ,wikipedii ect. i wciąż nie mogę znaleźć odpowiedzi na proste pytanie. Po co właściwie instaluje się openWRT w tym modemie? Czy oprócz większej możliwości konfiguracji można uzyskać większe transfery? Jakie są plusy tej zmiany?
Strony 1