Czy wgranie OpenWrt do AX3000T zrobię z poziomu Windows 10 ???
Bo tak czytam przeglądam....już sam nie wiem.
Może ktoś jeżeli jest taka możliwość da jakieś wskazówki.
Z góry dziękuję.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez w.biernat
Strony 1
Czy wgranie OpenWrt do AX3000T zrobię z poziomu Windows 10 ???
Bo tak czytam przeglądam....już sam nie wiem.
Może ktoś jeżeli jest taka możliwość da jakieś wskazówki.
Z góry dziękuję.
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez w.biernat
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc