Przejdź do treści forum
eko.one.pl
OpenWrt, Linux, USB, notebooki i inne ciekawe rzeczy
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Opcje wyszukiwania
Cezary napisał/a:Benitone napisał/a:smereka napisał/a:Udało mi się znaleźć laptopa z odpowiednim gniazdem. Jest na nim win7. Zainstalowałem sterowniki i modem jest wykrywany jako Qualcomm HS-USB QDLoader 9008. Próbuję coś działać z qpst a dokładnie qfil. select build tape wybieram na flat tape. Programmer path rozumiem, że mam podać NPRG9x55p.bin ale tam jest jest coś takiego jak rawprogram i content xml. Wie ktoś co tam zapodać? No i co wybrac w storage type? emmc, ufs,nand,spinor? Jest jeszcze select flat build tego też nie wiem...
Witam, próbuję również włożyć modem bezpośrednio na laptopa, ale po uruchomieniu windows7 nie wykrywa żadnego nowego urządzenia, czy ci też się to przydarzyło?
Gniazdo minipcie musi być przeznaczone pod modem, z sygnałami USB. Nie pod wifi z sygnałami pci.
Karta bezprzewodowa została włożona na laptopa w gnieździe, usunąłem ją i włożyłem modem routera MF286D, czy uważasz, że nie jest to kompatybilne?
smereka napisał/a:Udało mi się znaleźć laptopa z odpowiednim gniazdem. Jest na nim win7. Zainstalowałem sterowniki i modem jest wykrywany jako Qualcomm HS-USB QDLoader 9008. Próbuję coś działać z qpst a dokładnie qfil. select build tape wybieram na flat tape. Programmer path rozumiem, że mam podać NPRG9x55p.bin ale tam jest jest coś takiego jak rawprogram i content xml. Wie ktoś co tam zapodać? No i co wybrac w storage type? emmc, ufs,nand,spinor? Jest jeszcze select flat build tego też nie wiem...
Witam, próbuję również włożyć modem bezpośrednio na laptopa, ale po uruchomieniu windows7 nie wykrywa żadnego nowego urządzenia, czy ci też się to przydarzyło?
MiG25 napisał/a:Tak, to S710 fizycznie wszedł , w E734 faktycznie chyba były problemy z przykręceniem , bo bolce do śrub były bliżej złącza 
Cześć, mam też ten sam problem.
Czy mogę zapytać, czy laptop wykrył sterownik modemu po włożeniu go?
A może wykrył sterownik dopiero po uziemieniu przewodu sworznia rozruchowego?
Znalezione posty: 3