1

(486 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Znajdę jakis obrazek edimaxa z konfiguracją apcjienta?

2

(486 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Czy  D-Link DWR-116 + OpenWRT z http://dl.eko.one.pl/mifi/ramips/mifi-1 będzie działał z routerem Edimax BR-6428nS?
Edimax w opcji ap client chciałbym połączyć kablem z dekoderem. Jeśli tak sie da to prosiłbym  o podpowiedź jak to skonfigurować

3

(486 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

dzięki @Cezary za cierpliwość, domyslne hasło przyjete, doceniam Twoją wiedzę w temacie. pozdrawiam

4

(486 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Napisałeś mi  "Pobierasz http://dl.eko.one.pl/mifi/ramips/mifi-1 … actory.bin " i to mam wrane i zrobiłem aktualizacje do nowszej wersji kilka godz temu iu hasło które miałem już nie przyjmuje

5

(486 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Podałem Ci link aby wskazać że waśnie ten soft mam wgrany. Miałem ustawione hasło andreas, a po aktualizacji oprogramowania do nowszej wersji go nie przyjmuje. Przed aktualizacja zaznaczyłem zachowaj ustawienia

6

(486 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Wszystko działa chodzi mi tylko  mi tylko o to że po aktualizacji  OpenWRT nie przylnuje mi hasła. Jakie ono było?
Zalogowałem się i zobaczyłem że jest aktualizacja tego softu który juz wczesniej wgrałem, po aktualizacji nastapił reset i jakie jest teraz haso?

7

(486 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

https://eko.one.pl/forum/viewtopic.php?id=12649&p=9
Mój poprzedni login to ewel i pomagałeś mi w tym temacie zmienić soft.
Hasło do logowania zmieniłem a po atualizacji nie przyjmuje go
Nie ma potrzeby od nowa wgrywać softu, jakie było hasło zanim je zmieniłem

8

(486 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Zrobiłem aktualizacje systemu, zachowałem ustawienia i nie mogę sie zalogować. Czy po aktualizacji zmieniło się hasło logowania?