1

(1,253 odpowiedzi, napisanych Sprzęt / Hardware)

Panowie,

powiedzcie mi o co chodzi bo juz wymiekam. wgralem ostatnia dostepna wersje OpenWrt SNAPSHOT r22001-cefc543b02 / LuCI Master git-23.036.69764-c9939a8, generalnie wszystko smiga jak nalezy. mam swiatlowod 600/90 i po kablu wyciagam max'a.

problem pojawia sie z WiFi, nie wazne jak to skonfiguruje 160Mhz na AXie to przy pobieraniu wyciagam max'a tj 600Mbps jednakze upload po WiFi to jakas porazka max, to 30-40Mbps... kombinowalem juz wszystko, przeklikalem tez wszystko co mozliwe i nie jestem w stanie tego podbic. mam tez drugi ax3600 z mega starym softem sprzed kilku miesiecy i tam wszystko smiga tj. 600/90 po wifi wyciagam, natomiast tutaj niby jest juz oficjalne wsparcie ale cosik nie bangla niestety sad

jakies pomysly macie moze?

z gory dzieki.