Ten typ tak ma. Możesz sobie w cronie zrobić sprawdzenie czy działa i jak nie to podnosić wszystko, ale to tylko obejście.
Ok, wszystko jasne. Dzięki.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez damiankuras
Strony 1
Ten typ tak ma. Możesz sobie w cronie zrobić sprawdzenie czy działa i jak nie to podnosić wszystko, ale to tylko obejście.
Ok, wszystko jasne. Dzięki.
Witajcie,
Mam problem z modemem, z tego co widzę z powyższych postów, uznany za problematyczny.
286R z Plusa, niestety modem zachowuje się, problematycznie;)
interfejs skonfigurowany jako ncm, łączy się z siecią, jednak po jakimś, losowym, czasie połączenie jest zrywane, a sam interfejs zgłasza błąd:
Network device is not present.
Dopiero restart całego urządzenia pozwala na połączenie się z siecią.
Ten typ tak faktycznie ma, czy jednak da się jakoś ogarnąć?
Dzięki z góry.
/etc/config/network
config interface 'loopback'
option device 'lo'
option proto 'static'
option ipaddr '127.0.0.1'
option netmask '255.0.0.0'
config globals 'globals'
option ula_prefix 'fd82:ab49:efd9::/48'
config device
option name 'br-lan'
option type 'bridge'
list ports 'eth0.1'
config interface 'lan'
option device 'br-lan'
option proto 'static'
option netmask '255.255.255.0'
option ip6assign '60'
option ipaddr '192.168.122.1'
config switch
option name 'switch0'
option reset '1'
option enable_vlan '1'
config switch_vlan
option device 'switch0'
option vlan '1'
option ports '1 2 3 5 0t'
config device
option name 'usb0'
config interface 'wan'
option proto 'ncm'
option device '/dev/ttyACM0'
option pdptype 'IP'
option apn 'internet'
option ipv6 'auto'
option delay '60'
config interface 'home'
option proto 'none'
option device 'zt44xglzue'
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez damiankuras
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc