No właśnie nie zrobiłem bo jest jakiś oporny
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez krawiec
Strony 1
No właśnie nie zrobiłem bo jest jakiś oporny
Dobra, chciałem go przetestować nieco zanim uwalę stockowy firmware.
Witam,
Mam na biurku ten model, ale nie udało mi się uruchomić modemu na żadnym z obrazów initramfs.
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez krawiec
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc