A jak to zrobić aby sobie nie zaszkodzić? Czy łączę router przez USB z komputerem i uruchamiam jakieś polecenie? A może łączyć po Wifi? Czy jest jakiś poradnik wgrywania do flash?
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez andr
Strony 1
A jak to zrobić aby sobie nie zaszkodzić? Czy łączę router przez USB z komputerem i uruchamiam jakieś polecenie? A może łączyć po Wifi? Czy jest jakiś poradnik wgrywania do flash?
Jakie routery można by użyć do kontroli rodzicielskiej i samokontroli? Najlepiej aby nie tylko blokował złe adresy ale jeszcze ustawiał wyszukiwarki typu Google w tryb safesearch.
Mam router ZTE MF283+ w sieci Orange, nie ma możliwości ustawienia DNS, ustawiam programowo w LInuksie ale to łatwo zmienić i nie działa w prywatnych oknach browsera. Z kolei blokada programowa jak Qustodio akurat nie działa pod Linuksem.
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez andr
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc