Uzyskuję identyczne prędkości jak Ty. Zarówno na laptopie z linkiem 866 (2x2), jak i smartfonem z linkiem 433 (1x1). Problem nie dotyczy samego R6220, bo to samo jest na MI R3G. Możliwe, że to wina sterowników do radia.
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez GTR
Strony 1
Uzyskuję identyczne prędkości jak Ty. Zarówno na laptopie z linkiem 866 (2x2), jak i smartfonem z linkiem 433 (1x1). Problem nie dotyczy samego R6220, bo to samo jest na MI R3G. Możliwe, że to wina sterowników do radia.
ja mam używany na sprzedaz w bdb stanie r6220 za 60zł plus koszt wysyłki jak coś
Jeśli nadal aktualne, to wezmę, wysłałem PW ![]()
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez GTR
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc