1

(51 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

jesli to nie bedzie dla ciebie problemo to skompiluj ta nowsza wersje big_smile

2

(51 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

no pobawilem sie ale niestety cos mi sie nie udalo odpalic
niemoge miec za dlugo sprzetu odlaczonego bo pare ludzi siedzi u mnie na laczu i piszcza jak nima neta
wgralem 2.4 i narazie wrucilem do karty brodcoma ze zwartym rezystorem r17 wink

3

(51 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

ok to przypomne sie na maila big_smile
wielkie dzieki wink

4

(51 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

no i nie mam tych pakietow zainstalowanych i madwifi mam i co jakis czas mi sie robi segfault i jak podlaczam jakis komp dodatkowy do sieci to potrafi mi wylozyc routerka:(

5

(51 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

witam
a moze ktos bylby tak mily by wstawic gdzies wersje na asusa z jajkiem 2.6 poprawiona ja niestety nie czuje sie na silach by samemu kompilowac sad