jesli to nie bedzie dla ciebie problemo to skompiluj ta nowsza wersje ![]()
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez dil2
Strony 1
jesli to nie bedzie dla ciebie problemo to skompiluj ta nowsza wersje ![]()
no pobawilem sie ale niestety cos mi sie nie udalo odpalic
niemoge miec za dlugo sprzetu odlaczonego bo pare ludzi siedzi u mnie na laczu i piszcza jak nima neta
wgralem 2.4 i narazie wrucilem do karty brodcoma ze zwartym rezystorem r17 ![]()
ok to przypomne sie na maila ![]()
wielkie dzieki ![]()
no i nie mam tych pakietow zainstalowanych i madwifi mam i co jakis czas mi sie robi segfault i jak podlaczam jakis komp dodatkowy do sieci to potrafi mi wylozyc routerka:(
witam
a moze ktos bylby tak mily by wstawic gdzies wersje na asusa z jajkiem 2.6 poprawiona ja niestety nie czuje sie na silach by samemu kompilowac ![]()
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez dil2
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc