Podwójne połaczenia

Notebook jest połączony dwa razy, komórki też się tak łączą np S10E

OKI, dzięki, wywaliłem ręcznie z configa.
A dlaczego pokazuje mi po dwa połączenia z urządzenia ? czy to dlatego że mam włączone HT40 ?

Podepnę się pod tego 1043
U mnie lapotop łączy się z tym routerem tak:

144.4 Mbit/s, 20MHz, MCS 15, Short GI
144.4 Mbit/s, 20MHz, MCS 15, Short GI

I to nie jest pomyłka, przy tym połaczeniu jest to dwa razy wypisane, dlaczego, co to znaczy ?


Mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego widzę urządzenia Radio 0 i Radio 1, jedno z nich wyłączyłem, ale czy to nie powoduje że coś będzie gorzej działać ?

Jak to powinno być właściwie skonfigurowane ? oba włączone, jeżeli tak to co ustawić na tym nieużywanym ?

4

(13 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

Cezary napisał/a:

Było kilka wątków wcześniej, masz zły konwerter który niepotrzebnie podciąga linie i nie wykrywa pamięci ram.

Tutaj jest rozwiązanie problemu, operacja zakońcozna wynikiem pozytywnym, wszystko działa :-) !!!

It's very strage, but i have found the solution: I use a cheap USB-TTL 3.3V CP2102, looks like the orange one above. I always ends up with 4Mb. The solution is: Start Putty. Disconnect the Ground pin from CP2102 board. Power on the modem and after 1 second connect the Ground pin to the CP2102 board. Than you see the tekst scrolling en everything is working fine. You can enter commands. The Ground pin will hang the boot process, don't know why.

5

(13 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

piomark napisał/a:

Witam ponownie.

Przesyłka z konwerterem dotarła (zdecydowałem się dokładnie na zakup tego: http://allegro.pl/cp2102-usb-uart-board … 13798.html podłączyłem go i wyskoczyło coś takiego:

U-Boot 1.1.4 (Jun 13 2014 - 15:14:01)

ap135 - Scorpion 1.0DRAM:
sri
Scorpion 1.0
ath_ddr_initial_config(211): (16bit) ddr1 init
tap = 0x00000002
Tap (low, high) = (0xaa55aa55, 0x0)
Tap values = (0x8, 0x8, 0x8, 0x8)
 4 MB

I dalej konsola już nic nie wyświetla

Jest na to jakieś lekarstwo?

Trochę czsu minęło, ale udało się coś w tym temacie zrobic ?
Mam dokładnie ten sam problem :-)