1

(3 odpowiedzi, napisanych Oprogramowanie / Software)

wrocilem do oryginalnego...czy Ktos moze podac link do gargoyle
przydalo by sie gui

witam
przez oryginalny firmware wgrałem  openwrt-ar71xx-tl-wr1043nd-v1-squashfs-factory
router niby działa wszystko jest ok komputery sie widza...podpiety dysk działa. ale nie mozna wejsc na 192.168.1.1
wyswietla komunikat: bład wczytywania strony...co moze byc nie tak?