wrocilem do oryginalnego...czy Ktos moze podac link do gargoyle
przydalo by sie gui
Strony 1
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez sasic
Strony 1
wrocilem do oryginalnego...czy Ktos moze podac link do gargoyle
przydalo by sie gui
witam
przez oryginalny firmware wgrałem openwrt-ar71xx-tl-wr1043nd-v1-squashfs-factory
router niby działa wszystko jest ok komputery sie widza...podpiety dysk działa. ale nie mozna wejsc na 192.168.1.1
wyswietla komunikat: bład wczytywania strony...co moze byc nie tak?
Strony 1
eko.one.pl → Posty przez sasic
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc