cezary podpowiedz jak to zrobic bo kompletnie nie wiem co i jak
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Posty przez roratoga
cezary podpowiedz jak to zrobic bo kompletnie nie wiem co i jak
poprosze wiecej info
mozna jakos wykorzystac ddns na no-ip ?
Witam
czy mogę dostać się do tego routera z zewnatrz bez publicznego ip ?
jeśli tak to co jak gdzie ?
router obecnie ma 1.6.2.2 (r42647), by obsy
pzdr
cezary dziekuje ci za pomoc jestes naprawde kompetentna osoba na tym forum i pewnie masz juz dosc pytan ktore dla Ciebie sa jasne
moglbym Cie jeszcze prosic o link do ostatniego Luci z openwrt.org bo ja znajduje tylko bez gui a jesli chodzi o spolszczenie to takie cos zalatwi sprawe ?
opkg update
opkg install luci-i18n-polish
Router reanimowany
Problemem byl system win10 ktory blokowal komunikacje miedzy pc a routerem a objawem bylo cos takiego
TFTP from server 192.168.1.100; our IP address is 192.168.1.111
Filename 'code.bin'.
Load address: 0x81000000
Loading: T T T T T T T T T T
Retry count exceeded; starting again
po uruchomieniu serwera w trybie zgodnosci ruszyl
Teraz jeszcze jedno pytanie
oprocz nie wspieranego juz gargoyle jaki soft z gui w jezyku polskim moge wgrac ?
pzdr
Na danym interfejsie czyli 192.168.1.100 ? Czy 192.168.0.86
Byłem na tej stronie nie znalazłem tam nic o konfiguracji serwera i jego ustawieniu
Witam
Mam już konwerter udało mi się podłączyć na adres 192.168.1.100 stały wydałem komendę tpl aby zatrzymać boota i tyle nie wiem jak wgrać nowy soft i nie wiem jak ustawic serwer
Proszę o pomoc
dzieki bede meczyl dalej jak przyjdzie przesylka
pzdr
przyzwyczailem sie do gargoyle szkoda ze juz nie jest wspierane
a Ty osobiscie zostalbys na gargoyle ?
jeden z tych linkow jest do wersji 8M ale w drugim cos znalazlem
jeszcze tylko zapytam czy interfejs gui jest tak jak w gargoyle czy po wgraniu tylko konsola i ewentualnie trzeba gui dograc ?
mam pomrocznosc jasna bo znalazlem tylko to gargoyle openwrt nie widze ![]()
czy gargoyle to jedyna alternatywa dla tego routera ? bo widzialem ze raczej nie jest juz wspierany ostatni soft z 2014r ?
jest gdzies jakis tutorial podlaczenia tego konwertera ?
no ale na tej stronie co sciagalem bylo tylko 8M i 16M
polec prosze cos z polskim interfejsem
a jesli chodzi o soft ?
pod ten model softy w nazwach maja 8M czy to byl moj błąd powinienem wybrac taki bez 8M w nazwie ?
czy ten konwerter bedzie dobry http://allegro.pl/cp2102-konwerter-usb- … 66453.html
podpowiedz prosze ktory soft wybrac
napisales ze ten co wgralem jest zly dlaczego ?
jak bede mial juz ten konwerter to jak wgrac nowy soft i jaki soft wgrac mam ?
to jedyna opcja z tym konwerterem ?
Witam
naszlo mnie na zmiane softu w routerze do tej pory mialem gargoyle wersja 1.5 (taka stara )
i wgralem luci-15.05-ar71xx-generic-tl-mr3420-v2-8M-squashfs-sysupgrade.bin no i lipa nie moge sie zalogowac do routera
swieci sie tylko pierwsza lampka i tyle
poprosze lopatologicznie o pomoc w reanimacji routera
robie to co na laptopach wybieram siec wpisuje haslo daje polacz i nie chce sie polaczyc i tyle
na zwyklym oprogramowaniu robie to samo i sie laczy
ps
napisales ze to stary soft
juz dawno to zainstalowalem i dziala super wiec przestalem sie interesowac
powiedz jak soft polecilbys dzis z polskim interfejsem i aktualnie wspierany do tego routera 3420 v2 ?
Witam
Mam w domu dwa routery tplinka
wr740n i mr3420
Na 3420 mam oprogramowanie gargoyle 1.5.10.12 a na 740 oryginalne tplinka
Nie mogę połączyć sie z siecią za pomocą 3420 z oprogramowaniem gargoyle natomiast router z oprogramowaniem oryginalnym działa ok
Problem występuje tylko na komputerze maca (sprawdzone na trzech systemach) dwa pozostałe laptopy łączą sią routerem 3420 normalnie
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu
podbijam
Witam
mam problem z internetem na moim note2 (4.4.2 oryginalny soft od samsunga telefon bez roota)
zainstalowalem sobie 1.6.2.2 (r42647), by obsy poustawialem wszystko i na laptopie po wifi i stacionarnym po kablu internet smiga natomiast na note2 mimo pobrania adresu i polaczeniu internetu nie ma.
Nadmienie ze przed wgraniem 1.6.2.2 (r42647), by obsy na oryginalnym sofcie bylo ok
Prosze o sugestie i pomoc w moim problemie
eko.one.pl → Posty przez roratoga
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc